🌟 Zmień swoje nawyki ruchowe podczas pracy

i pozbądź się bólu pleców, barków, szyi i rąk!

Jeśli Ty również masz problem z bólem pleców podczas pracy, ta oferta jest dla Ciebie.

Możesz pozbyć się bólu, bez przerywania pracy

🌟 Siedzenie jest standardem, ból nie

Obejrzyj to Video, najlepiej całe.

🌟 Siedzenie jest standardem

👉Obecnie większość czynności wykonujemy w pozycji siedzącej. W tej samej pozycji przeżywamy sukcesy i porażki.

👉Nasze życie toczy się siedząc i nasza aktywność odbywa się siedząc. Dlatego nie jest łatwo zmienić nawyki.

👉Ale łatwo możemy je uzupełnić o nowe ruchy, które też staną się nawykiem. W efekcie zmiana nastąpi w sposób niezauważalny.

👉Zauważysz za to wzrost energii, koncentracji i wydajności oraz spadek bólu.

👉Ruchy te należy wykonywać w pracy, bez jej przerywania.

👉Tak naprawdę tylko w pracy masz chwilę czasu, którą spędzasz ze sobą.

👉To kilka godzin, kiedy możesz znaleźć chwilę dla siebie.


Trudno jest zmienić nawykowy sposób siedzenia wytworzony przez lata

🔥W pozycji siedzącej wykonujemy i przeżywamy prawie wszystko, Pozycja siedząca jest tłem wszystkiego, co się dzieje.

🔥Dlatego tak trudno zmienić nawyki podczas siedzenia - bo siedzeniu towarzyszą większe emocje niż podczas innych pozycji ciała.


Ale możesz dodać nowe ruchy, które... staną się nowymi nawykami

🎯Podczas pracy nie zauważy nikt – ani szef na open space.

🎯Nikt nie dostrzeże, że wykonujesz je nawet podczas prowadzania prezentacji czy webinaru.

🎯Nie dostrzeże też klient czy klientka podczas robienia paznokci.

🎯Wykonasz jest podczas każdej pracy siedzącej - czy to praca przy biurka, zajmowanie się dzieckiem czy może codzienna podróż do lub z pracy autem czy kolejką.

🎯To jedynie lekka modyfikacja codziennych nawyków.

Tych nowych ruchów nie zauważy nikt podczas Twojej pracy

Zmiany w twojej postawie, wydajności i wyglądzie dostrzegą wszyscy

1️⃣Kurs to zestaw 14 krótkich filmów video, na których pokazuję i omawiam ruchy, które możesz wykonywać w trakcie swojej pracy, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w domu, w podróży, kołyszesz dziecko czy stoisz na światłach w aucie. Dodanie tych prostych ruchów do swojej codziennej rutyny siedzeniowej pomoże Ci zwiększyć energię i koncentrację, poprawić sylwetkę i zminimalizować ból podczas siedzenia

Co zawiera kurs?

2️⃣Wraz z lekcjami video dostajesz też dostęp do wielu filmów, które wyjaśniają skuteczność metody.

🌟 Co zyskasz?

1️⃣ Genialny sposób na pozbycie się przewlekłego bólu pleców

2️⃣ Zwiększenie energii i wydajności w pracy i życiu codziennym

3️⃣ Poprawa sylwetki, którą z dumą możesz prezentować

4️⃣ Zdobycie dodatkowego czasu, oszczędność pieniędzy i brak powodów do narzekania na pracę

5️⃣ Uśmiech malucha, partnera czy partnerki, widzących Cię w pełni energii i bez bólu

Jeśli jesteś osobą pracującą gdziekolwiek w pozycji siedzącej, czy to biurze, w podróży, jesteś młodą matką lub po prostu odczuwasz ból pleców, ten program jest stworzony dla Ciebie!

🌟 Jak to się zaczęło?

Jestem trenerem personalnym, Przez wiele lat prowadziłem też gabinet osteopatyczny, gdzie pomagałem ludziom poradzić sobie z ich bólami i dyskomfortem w plecach, barkach i rękach. Moje metody były skuteczne, Jednak klienci wracali do swoich codziennych zajęć, przyzwyczajeń i nawyków i w efekcie znów pojawiali się w gabinecie. Mimo moich instrukcji trudno im było zmienić nawyki.

Klienci mówili mi, że nie mogą ich zmienić, bo siedzenie jest ich pracą. W tej pozycji realizują zadania, targety, zadania bieżące i terminowe, przeżywają radości i smutki, sukcesy i porażki zawodowe. Życie w pracy toczy się na siedząco.

To nam uświadomiło że nie zmiana sposobu siedzenia jest problemem, ale zmiana sposobu reagowania na codzienność w pracy. Nawet zwykła rozmowa przez telefon powoduje podniesienie barków i napięcie ciała pod wpływem emocji czy stresu towarzyszącym rozmowie.

Emocje i reakcje ciała spoczywają zwykle w fotelu obrotowym, który pozbawia bólu, gdy się nie ruszamy, ale nie można przecież cały dzień spędzać w fotelu obrotowym. Po pracy jest też życie. Na nieszczęście z bólem.

Wtedy wpadłem na pomysł. tego zestawu ruchów. Każdy mój klient po wizycie u mnie dostawał zestaw ruchów. Okazał się bardzo skuteczny. Ci, którzy do niego zaglądali, nie mogli się nachwalić.

To, co jest obecnie w pakiecie, to ten pierwszy zestaw, który był nagrany kilka lat temu. Został uzupełniony o nowe filmy. 14 ruchów dobrałem w oparciu o najczęściej pojawiające się dolegliwości - plecy, szyja, barki, dłonie, kark.

Okazało się w praktyce, że klienci z łatwością wprowadzali te ruchy do swojej codziennej praktyki. Nie tylko osoby głównie siedzące. Okazało się również osoby pracujące w branży budowlanej czy pracownicy magazynów bądź produkcji czerpali korzyści. O handlowcach nie wspominam, bo dla nich to istne wybawienie. Wiek nie ma znaczenia. To pomaga wszystkim. Przede wszystkim bez kłopotu stare nawyki ustępują nowym.

Ja sam mam 60 lat i również dużo pracuję przy biurku. Cały czas wykonuję te ruchy, które kiedyś nagrałem dla moich klientów. Teraz każdy może mieć do nich dostęp i dzięki nim pozbyć się bólu, zyskać większą wydajność oraz poprawić sylwetkę.

To oznacza również więcej czasu dla siebie i brak powodów do narzekania na pracę!

A co najważniejsze, maluchy są szczęśliwe, gdy widzą swoją mamę zawsze uśmiechniętą, pełną energii i wolną od bólu. To również wpływa na relacje w związkach, gdy ludzie nie muszą się zginać z grymasem bólu, ale mogą się swobodnie rozluźnić i częściej do siebie uśmiechać i mówić o tym, co w duszy.

Tak naprawdę to zachęty od klientów i członków ich spowodowały, że udostępniam te nagrania.

Jeśli Ty również masz problem z bólem pleców, też możesz się go pozbyć.

🌟 Cena?

Cena jest niższa niż cena środków redukujących ból a nie likwidujących przyczyny.

Jeśli dolega Ci ból pleców czy barków, na pewno orientujesz się w cenach maści, środków uśmierzających ból czy cenach np masaży.

Zobacz dzisiejszą promocję i pozwól sobie na zdziwienie.

Dlaczego tak tanio?

Fajnie jest mieć wokół więcej uśmiechniętych ludzi.

Tego się nie kupi za pieniądze.

Jeśli jesteś osobą pracującą w pozycji siedzącej, jesteś młodą matką lub po prostu odczuwasz ból pleców ten program jest stworzony dla Ciebie!


Kliknij poniżej i zacznij już teraz!

🌟 Łatwiej być rodzicem, dzieckiem czy partnerem, gdy nie boli i się można lepiej czuć w swoim ciele

Dziś mam 60 lat, też dużo pracuję przy biurku. Dużo piszę, pracuję naukowo i zarządzam firmą. Wciąż wykonuję ruchy, które kiedyś nagrałem dla swoich klientów. Widzisz mnie na video. Sam jestem produktem swojej metody. Na video wyjaśniam, z czego bierze się jej skuteczność.


Teraz każdy może szybko pozbyć się bólu za to uzyskać większą wydajność. Efekty uboczne to lepsza sylwetka, więcej czasu i brak powodów do narzekania na pracę. No i zostanie parę złotych w kieszeni. Bardzo się cieszą też maluchy, które widzą swoją mamę zawsze uśmiechniętą, bez bólu i w pełni energii.

Image
Kupuję i płacę
chcę jeszcze raz obejrzeć video

Łatwiej być rodzicem, dzieckiem czy partnerem, gdy nie boli i się człowiek lepiej czuje w swoim ciele